Drodzy Rodzice, kochane Dzieci

Zapraszamy Was na  lekcje pokazowe w Andande,

które odbędą się w Lublinie przy ulicy Chopina 39 w dniu:

09 czerwca  –   niedziela

16 czerwca  –   niedziela

09.00 – 10.00   Mądry Maluch – prezentacja nowatorskiego programu edukacyjnego, rozwijającego potencjał intelektualny przedszkolaka, który uczy czytania przez zabawę.            Lekcja pokazowa dla dzieci w wieku 4 – 5 lat i rodziców.

11.00 – 12.00  Dobry Start – prezentacja kursów nauki biegłego czytania, koncentracji i efektywnego uczenia się oraz docierania do wewnętrznych zasobów psychologicznych dziecka w wieku szkolnym. Lekcja pokazowa dla dzieci z klas 0 – III oraz rodziców.

13.00 – 14.00  Mądre Dziecko – prezentacja kursu nauki biegłego czytania, koncentracji i efektywnego uczenia się oraz docierania do wewnętrznych zasobów psychologicznych dziecka w wieku szkolnym. Lekcja pokazowa dla dzieci z klas IV – VIII oraz rodziców.

 

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia, na których będą bawić się i uczyć, wykonają ciekawe eksperymenty naukowe i odkryją swoje talenty.

Natomiast rodzice będą mogli przekonać się, że każde dziecko ma olbrzymi potencjał do zapamiętywania, czytania i nauki, który można rozwijać!

 

Dla kogo są dedykowane dni otwarte?

Dni Otwarte są dla wszystkich tych, którzy myślą o zapisaniu dziecka na kurs w Andande i chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia oraz poznać metody, którymi uczymy.

Jeżeli Twoje dziecko długo odrabia lekcje, nie lubi czytać, ma problemy z koncentracją i spędza zbyt dużo czasu przed tabletem i telefonem, to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych Dniach Otwartych.

Jeśli chcesz, by Twoje Dziecko w pełni rozwinęło swój potencjał, poczucie własnej wartości, umiejętność czytania czy talent matematyczny, także znajdziesz tu ciekawe dla dziecka zajęcia.

Zapraszamy także rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym, aby mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być nauka czytania Metodą Zaangażowania Emocjonalnego.

W Andande uważamy, że każde dziecko może rozwijać swoje zdolności.

 

Dlaczego warto wziąć udział w dniach otwartych?

  • To jedyna okazja, aby skorzystać z bezpłatnych lekcji pokazowych;

  • Twoje dziecko samo oceni, jak bardzo podobają mu się zajęcia;

  • Poznasz trenerów, którzy uczą dzieci w Andande;

  • Zobaczysz naszą placówkę, w której odbywają się zajęcia;

  • Sprawdzisz jak wygląda dojazd do Andande;

  • Dostaniesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania;

  • Poznasz rodziców, którzy już nam zaufali i kontynuują edukację swoich dzieci;

 

Zarezerwuj sobie miejsce na Dniach Otwartych Andande. Wypełnij formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły. Wyślemy Ci również przypomnienie sms przed wydarzeniem.

Liczba miejsc jest ograniczona i wyłączymy możliwość zapisu, gdy zbierzemy założoną liczbę rodziców z dziećmi.

Zapisać mogą się Państwo poprzez:

mail – biuro@andande.pl

telefonicznie – 509 715 427

Lub wypełniając poniższy formularz ⤵

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:
Andande Andrzej Morek,
ul. Chopina 39/6 20-023 Lublin,
tel. 509 715 427, 81 532 08 55
adres e-mail: biuro@andande.pl

Państwa dane osobowe oraz dane osobowe Państwa dzieci pozyskane są w związku z zawarciem umowy dotyczącej zajęć w Andande i będą przetwarzane w trakcie realizacji umowy w celu jej wykonania, prowadzenia analiz i statystyk oraz na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej, dochodzenia roszczeń, archiwizacji oraz ewentualnego udzielania odpowiedzi na Państwa pisma oraz wnioski.
Zgodnie z udzieloną przez Państwa zgodą przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie w zakresie niezbędnym do wykonania umowy lub do podjęcia innych działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy a także w zakresie niezbędnym do realizacji celów wynikających z ochrony żywotnych interesów osoby lub osób, której dane dotyczą.
Państwa dane mogą być przekazane osobom uczestniczącym w realizacji usługi oraz innym podmiotom w ramach powierzenia i dalszego podppowierznia danych w zakresie minimalnym który jest niezbędny do prawidłowego wykonania umowy.
Państwa dane nie będą przekazane do państwa trzeciego poza teren Unii Europejskiej.
Ponadto informujemy, że mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa, ich sprostowania oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych a także usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania.
Ponadto mają Państwo możliwość wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych oraz Państwa dzieci przez Administratora oraz przeniesienia danych osobowych do innego Podmiotu.
W przypadku wątpliwości mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator Danych nie korzysta z systemów służących do profilowania Państwa danych. Wszelkie pytania i uwagi co do przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres siedziby Administratora.