Kontakt

Biuro Andande:

Adres: ul. Chopina 39/6 20-023 Lublin

kom. 509 715 427

tel. 81 532 08 55

biuro@andande.pl

Biuro Andande jest czynne zdalnie:

Zgłoszenia i zapytania prosimy przesyłać poprzez sms i mail.

 

Prosimy o dokonywanie wpłat przelewowych na konto:
(kursy 2024-2025)

ALIOR BANK 47 2490 0005 0000 4530 0029 3728

 

Klauzula informacyjna RODO:

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:
Andande Andrzej Morek,
ul. Chopina 39/6 20-023 Lublin,
tel. 509 715 427, 81 532 08 55
adres e-mail: biuro@andande.pl

Państwa dane osobowe oraz dane osobowe Państwa dzieci pozyskane są w związku z zawarciem umowy dotyczącej zajęć w Andande i będą przetwarzane w trakcie realizacji umowy w celu jej wykonania, prowadzenia analiz i statystyk oraz na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej, dochodzenia roszczeń, archiwizacji oraz ewentualnego udzielania odpowiedzi na Państwa pisma oraz wnioski.
Zgodnie z udzieloną przez Państwa zgodą przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie w zakresie niezbędnym do wykonania umowy lub do podjęcia innych działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy a także w zakresie niezbędnym do realizacji celów wynikających z ochrony żywotnych interesów osoby lub osób, której dane dotyczą.
Państwa dane mogą być przekazane osobom uczestniczącym w realizacji usługi oraz innym podmiotom w ramach powierzenia i dalszego podppowierznia danych w zakresie minimalnym który jest niezbędny do prawidłowego wykonania umowy.
Państwa dane nie będą przekazane do państwa trzeciego poza teren Unii Europejskiej.
Ponadto informujemy, że mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa, ich sprostowania oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych a także usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania.
Ponadto mają Państwo możliwość wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych oraz Państwa dzieci przez Administratora oraz przeniesienia danych osobowych do innego Podmiotu.
W przypadku wątpliwości mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator Danych nie korzysta z systemów służących do profilowania Państwa danych. Wszelkie pytania i uwagi co do przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres siedziby Administratora.

fb

Jak do nas dotrzeć:

Napisz do nas:


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości