PÓŁKOLONIE „AKADEMIA JEDI Z ROBOTYKĄ”

Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią STAR WARS na niezwykłe półkolonie. Akademia Jedi to połączenie zajęć kreatywnych z robotyką i programowaniem. Podczas półkolonii dzieci będą budowały miecze świetlne i Gwiazdę Śmierci. Będą wykorzystywać różne narzędzia i materiały, ale też laptopy i roboty. Wytrenują umiejętności koncentracji, obserwacji i logicznego myślenia a na koniec zdobędą Odznakę.

WIEK UCZESTNIKÓW: 6 – 13 LAT (podział na grupy  wiekowe)

MIEJSCE SPOTKAŃ: Andande, ul. Chopina 39/6 Lublin

GODZINY: 7:30 -16:30   ( Istnieje możliwość wcześniejszego przywożenia i późniejszego odbierania dziecka).

TERMINY I CENY:

WYCIECZKI:
Na turnusie 10-dniowym dzieci wezmą udział w: 2 wyjściach na basen Aqua, wycieczce do Parku Linowego i wycieczce do Papugarni.
Na turnusach 5-dniowych dzieci wezmą udział w: 1 wyjściu na basen Aqua i wycieczce do Parku Linowego (turnus I) lub                    1 wyjściu na basen Aqua i wycieczce do Papugarni (turnus II).

CZAS TRWANIA: zajęcia odbywają się przez 10 lub 5 dni od poniedziałku do piątku.

CENA ZAWIERA: opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej w godz.7:30 -16:30, bogaty program, ubezpieczenie NNW 5.000 zł, materiały, przejazdy, wodę mineralną na miejscu, bilety wstępu, obiad + deser, wycieczki.

ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE – na zajęciach będziemy budować roboty. Dołączymy sterowniki, silniki i czujniki. Zaprogramujemy roboty tak, aby wykonywały różne zadania m.in: walki sumo, robot wychodzący z labiryntu, wyścigi. Będziemy korzystać z zestawów edukacyjnych LEGO EV3, które zawierają specjalne mikrokomputery, silniki, czujniki odległości, dźwięku, dotyku oraz koloru.

WYCIECZKA DO PARKU LINOWEGO – przeżyjemy niesamowitą przygodę w parku linowym. Park został zaprojektowany i wykonany przez profesjonalną firmę. Posiada wszystkie niezbędne atesty oraz wykwalifikowaną obsługę instruktorów. Wszystkie dzieci zostaną przeszkolone przez instruktorów i wyposażone w specjalistyczny sprzęt alpinistyczny: kaski, lonże, uprzęże, traki. Trasa jest dostosowana do możliwości i wieku dziecka.

EKSPERYMENTY NAUKOWE – wyposażeni w odpowiednie informacje i zaznajomieni z zasadami postępowania stworzymy własne Laboratoria, w których wykonamy mnóstwo eksperymentów. Przygotujemy festiwal eksperymentów, podczas którego każdy wcieli się w rolę badacza zgłębiającego tajniki fizyki i chemii…

TEAM BUILDING – są to specjalnie dobrane zadania, mające na celu budowanie sprawnie działającego zespołu. Wszystkie gry i zabawy team buildingowe rozwijają umiejętności: współdziałania, komunikowania swoich potrzeb oraz kreatywnego myślenia. Kształtują także poczucie zaufania do siebie nawzajem i wyzwalają maksymalne zaangażowanie.

GRA MIEJSKA – Gry miejskie to połączenie gier fabularnych i terenowych, z odrobiną zagadek logicznych i zadań sprawnościowych. Połączenie to stanowi prawdziwie wybuchową mieszankę zmieniając szare mury miasta w arenę tajemnic. Zdobywane po kolei wskazówki i rozwiązywane zadania zbliżają uczestników do wyjaśnienia zagadki. Gra zmusza też do zatrzymania się na chwilę w jednym miejscu, co sprzyja poznaniu jego historii. To również spełnianie marzeń dzieciństwa,  każdy chce odkryć jakąś tajemnicę ?

GRY PLANSZOWE – nasza Pracownia jest pełna niezwykłych gier planszowych, które rozwijają u dzieci umiejętność logicznego myślenia, tworzenia strategii działania, spostrzegawczości oraz refleksu.

WARSZTATY TWÓRCZE I PLASTYCZNE – każdy będzie ćwiczył swoją kreatywność na warsztatach m.in. tworzenia komiksu, cyrkowych, dramowych, tworzenia biżuterii i wielu innych.

WYCIECZKA DO PAPUGARNI – To miejsce, w którym jest około 80 egzotycznych, kolorowych ptaków z piętnastu gatunków. Pochodzą z Ameryki Południowej, Australii czy Tanzanii. Latają swobodnie, można wśród nich pospacerować, pooglądać je, pogłaskać a nawet nakarmić?

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WIELKIM KONSTRUKTOREM – będziemy tworzyli modele m.in. poduszkowca, rakiety, mostu, domku dla lalek…

WYCIECZKI NA BASEN AQUA – tam odkryjemy przyjemność z kąpieli i zabaw w wodzie. Może znajdziemy niezwykłą wskazówkę …

GRY STRATEGICZNE I SPORTOWE – w czasie półkolonii zagramy w ciekawe gry zręcznościowe i strategiczne. Gry, które zaprezentujemy, rozwijają logiczne myślenie, wyzwalają ducha zespołu i współdziałania.

TEIFOC – to hiszpańskie konstrukcyjne zabawki, które składają się z miniaturowych, ceramicznych cegiełek, wodorozcieńczalnego cementu, miseczek do przygotowania zaprawy, kielni oraz podkładów pod budynki i planów budowlanych. Pozwalają na tworzenie budowli bez żadnych ograniczeń. Puścimy wodze fantazji i zbudujemy m.in. domy i zamki.

WIELKA GALA – w ostatni dzień naszej przygody zorganizujemy Wielką Galę Poszukiwaczy Przygód. Zaprosimy rodziców i dziadków. Podczas gali, każdy, kto zdobędzie wszystkie sprawności, zostanie uhonorowany specjalną Odznaką.

 

CO ZABRAĆ: ciapy, drugie śniadanie, mały plecak, wygodne buty, czapkę z daszkiem, kurtkę przeciwdeszczową, bidon na wodę, dobry humor!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Text Divider