PÓŁKOLONIE ,,WAKACYJNA AKADEMIA PODRÓŻNIKÓW”

Zapraszamy dzieci na półkolonie edukacyjne. Podróżnicy Andande zmierzą się z wieloma wyzwaniami. Codziennie czeka na nich wiele nowych zagadek i spotkań z ciekawymi ludźmi i miejscami.

Wiek uczestników: 6 – 13 lat (podział na grupy wiekowe)

Miejsce spotkań:  Szkoła podstawowa nr 18, Jana Długosza 8, Lublin

Do dyspozycji mamy sale gimnastyczną i teren zielony 🙂

Godziny: 7:30 -16:30 

 ( Istnieje możliwość wcześniejszego przywożenia i późniejszego odbierania dziecka ).

TERMINY I CENY
10 DNI:

24.07 – 04.08.2023 – 1580 PLN

31.07 – 11.08.2023 – 1580 PLN

5 DNI:

24.07 – 28.07.2023 – 790 PLN

31.07 – 04.08.2023 – 790 PLN

07.08 – 11.08.2023 – 790 PLN

 

WYCIECZKI:
Wyjścia na basen Aqua, wycieczki do Parku Linowego.

CZAS TRWANIA: 

zajęcia odbywają się przez 10 lub 5 dni od poniedziałku do piątku.

CENA ZAWIERA: opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej w godz. 7:30 – 16:30, bogaty program, ubezpieczenie NNW 5.000 zł, materiały, przejazdy, wodę mineralną na miejscu, bilety wstępu, obiad + deser, wycieczki.

EKSPERYMENTY NAUKOWE – wyposażeni w odpowiednie informacje i zaznajomieni z zasadami postępowania stworzymy własne Laboratoria, w których wykonamy mnóstwo eksperymentów. Przygotujemy festiwal eksperymentów, podczas którego każdy wcieli się w rolę przyrodnika zgłębiającego tajniki fizyki i chemii…

TEAM BUILDING – są to specjalnie dobrane zadania, mające na celu budowanie sprawnie działającego zespołu. Wszystkie gry i zabawy team buildingowe rozwijają umiejętności: współdziałania, komunikowania swoich potrzeb oraz kreatywnego myślenia. Kształtują także poczucie zaufania do siebie nawzajem i wyzwalają maksymalne zaangażowanie.

GRA MIEJSKA – Gry miejskie to połączenie gier fabularnych i terenowych, z odrobiną zagadek logicznych i zadań sprawnościowych. Połączenie to stanowi prawdziwie wybuchową mieszankę zmieniając szare mury miasta w arenę tajemnic. Zdobywane po kolei wskazówki i rozwiązywane zadania zbliżają uczestników do wyjaśnienia zagadki. Gra zmusza też do zatrzymania się na chwilę w jednym miejscu, co sprzyja poznaniu jego historii. To również spełnianie marzeń z dzieciństwa, gdy każdy z nas chciał odkryć jakąś tajemnicę.

POLSCY PODRÓŻNICY – poznamy sylwetki Polskich Podróżników z różnych okresów historii, dowiemy się jakie podróże odbyli i co odkryli 🙂

GRY PLANSZOWE – nasza Pracownia jest pełna niezwykłych gier planszowych, które rozwijają u dzieci umiejętność logicznego myślenia, tworzenia strategii działania, spostrzegawczości oraz refleksu.

WARSZTATY TWÓRCZE I PLASTYCZNE – każdy będzie ćwiczył swoją kreatywność na warsztatach m.in. tworzenia komiksu, cyrkowych, dramowych, tworzenia biżuterii i wielu innych.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WIELKIM KONSTRUKTOREM – będziemy tworzyli modele m.in. poduszkowca, rakiety, mostu, domku dla lalek…

WYCIECZKI NA BASEN AQUA – tam odkryjemy przyjemność z kąpieli i zabaw w wodzie. Może znajdziemy niezwykłą wskazówkę …

GRY STRATEGICZNE I SPORTOWE – w czasie półkolonii zagramy w ciekawe gry zręcznościowe i strategiczne. Gry, które zaprezentujemy, rozwijają logiczne myślenie, wyzwalają ducha zespołu i współdziałania.

TEIFOC – to hiszpańskie konstrukcyjne zabawki, które składają się z miniaturowych, ceramicznych cegiełek, wodorozcieńczalnego cementu, miseczek do przygotowania zaprawy, kielni oraz podkładów pod budynki i planów budowlanych. Pozwalają na tworzenie budowli bez żadnych ograniczeń. Puścimy wodze fantazji i zbudujemy m.in. domy i zamki.

WYCIECZKA DO PARKU LINOWEGO – przeżyjemy niesamowitą przygodę w parku linowym. Park został zaprojektowany i wykonany przez profesjonalną firmę. Posiada wszystkie niezbędne atesty oraz wykwalifikowaną obsługę instruktorów. Wszystkie dzieci zostaną przeszkolone przez instruktorów i wyposażone w specjalistyczny sprzęt alpinistyczny: kaski, lonże, uprzęże, traki. Trasa jest dostosowana do możliwości i wieku dziecka.

WIELKA GALA  – w ostatni dzień naszej przygody zorganizujemy Wielką Galę. Zaprosimy rodziców i dziadków. Podczas gali, każdy, kto zdobędzie wszystkie sprawności, zostanie uhonorowany specjalną Odznaką Podróżnika.

CO ZABRAĆ: ciapy, drugie śniadanie, mały plecak, wygodne buty, czapkę z daszkiem, kurtkę przeciwdeszczową, bidon na wodę, dobry humor ?

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości