Kim jesteśmy?

Witaj w Andande – przestrzeni stworzonej z myślą o dzieciach.

Andande jest owocem naszego marzenia o stworzeniu wyjątkowego miejsca gdzie każdy będzie mógł doświadczyć swego ogromnego potencjału.

Już od 2000 roku całe nasze zaangażowanie i pasję skupiamy na tworzeniu i realizowaniu ciekawych i skutecznych programów efektywnej nauki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Posiadamy 22 lata doświadczenia i gwarantujemy, że nasze innowacyjne metody nauczania zapewniają osobom uczącym się w naszej placówce bardzo dobre rezultaty i wysokie wyniki w nauce.

Uczymy jak się uczyć a także: wiary we własne siły, odkrywania swoich mocnych stron i budowania relacji z innymi.

Wierzymy, że rozwój w sferze intelektualnej przyczynia się do uświadomienia sobie swego ogromnego potencjału. Buduje poczucie sprawczości i przekonanie „poradzę sobie.”

Udział w naszych programach to korzyść na całe życie.

Zapraszamy do miejsca gdzie nauka przeplata się z zabawą i rozwojem.

Do zobaczenia!
Magdalena Lawenda i Andrzej Morek
właściciele

Dlaczego z nami?

 • SPRAWDZONA FORMUŁA ZAJĘĆ

  Od 22 lat specjalizujemy się w naturalnych metodach nauki dzieci, młodzieży i dorosłych. Osiągamy duże sukcesy w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. U nas dzieci bawią się i uczą bez stresu. Nasze programy opieramy na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka. Programy dla młodzieży i dorosłych to specjalne zajęcia pozwalające łatwiej i szybciej się uczyć, czytać i zapamiętywać. Poprzez specjalnie skonstruowany trening czytelniczy i pamięciowy, dobrane gry, zabawy, eksperymenty przekazujemy dzieciom pasję do uczenia się.

  Nasze autorskie programy edukacyjne precyzyjnie odpowiadają na potrzeby dzieci i rodziców. Przygotowujemy dzieci przedszkolne do łagodnego wejścia w rolę ucznia. Dzieci szkolne uczymy odkrywania potencjału własnych możliwości umysłowych i społecznych.

 • JAKOŚĆ

  Dbamy o jakość na każdym etapie realizacji programów. Metody jak i sposób prowadzenia zajęć to wytyczona przez lata droga, która podlega stałemu monitorowaniu i doskonaleniu. Najwyższą jakość naszej pracy gwarantuje wszechstronnie wykwalifikowana kadra. Nad jakością programów czuwa metodyk. Oprócz stałego nadzoru metodycznego po zakończeniu każdego kursu prosimy rodziców i dzieci o wypełnienie ankiet. Zebrany materiał stanowi bazę do nieustannego podnoszenia jakości.

 • SKUTECZNOŚĆ

  Uczestnictwo w naszych kursach ma bardzo pozytywny wpływ na dziecko. Rozwija intelektualnie, emocjonalnie i społecznie.

  Dzięki uczestnictwu w naszych kursach Twoje dziecko:

  • nauczy się jak się uczyć – wykształci prawidłowe nawyki uczenia się;
  • podniesie sprawność czytania i rozwinie pasję do książek;
  • rozwinie pamięć i koncentrację;
  • szybciej opanuje materiał szkolny i lepiej poradzi sobie z nauką;
  • jeżeli jest w przedszkolu to odbędzie świetny warsztat przygotowawczy do szkoły;
  • odkryje swoje mocne strony i talenty;
  • nauczy się samodzielności;
  • nauczy się współpracy w grupie i skutecznej komunikacji;
  • rozwinie zainteresowania i zdobędzie nową wiedzę z różnych dziedzin;
  • zwiększy pewność siebie.

  Uczestnictwo w naszych kursach to korzyść na całe życie.

 • TWÓRCZA KADRA

  Kursy prowadzi wszechstronnie wykwalifikowana kadra, która podąża za dzieckiem i dba o jak najlepsze efekty z zajęć i dobre relacje w grupie. Uczymy z pasją i zaangażowaniem. Dbamy o dobrą atmosferę i humor na zajęciach. Wyróżniamy się postawą obserwatora. Jesteśmy dociekliwi i dostrzegamy w dziecku jego talenty i potencjał. Doceniamy niestandardowe pomysły dzieci. Zawsze jesteśmy gotowi udzielać odpowiedzi na zadawane przez dzieci pytania. Taka postawa pomaga dzieciom uwierzyć w siebie i rozwinąć swoje mocne strony.

 • ZAPLECZE LOKALOWE

  Prowadzimy kursy we własnych, dobrze wyposażonych salach dydaktycznych. Dysponujemy trzema piętrami w kamienicy w centrum Lublina.

 • BOGACTWO MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH I REKWIZYTÓW

  Pracujemy w oparciu o własne autorskie programy i podręczniki. Dodatkowo corocznie inwestujemy w materiały dydaktyczne do zajęć i ciekawe rekwizyty co przekłada się na wysoką jakość zajęć. Prowadzimy kursy w sposób barwny i różnorodny z wykorzystaniem nietuzinkowych pomocy i książek. Tak prowadzone zajęcia gwarantują dzieciom niezwykłe przeżycia, zachęcają do nauki i rozwijają pasje.

 • CIĄGŁOŚĆ NAUKI

  Dziecko, które rozpocznie u nas naukę może ją kontynuować w kolejnych latach. Nasze programy mają układ spiralny. Metody i narzędzia, które wprowadzamy na danym poziomie, pogłębiamy na następnym. A wszystko w formule treningów, zabawy i eksperymentów. Każdy program to nowa gra fabularna, która łączy ze sobą wszystkie elementy kursu..

 • WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

  Naszym priorytetem jest współpraca z rodzicami. Organizujemy warsztaty, na których rodzice poznają nasze metody pracy. Podczas spotkań uczymy jak wspierać dziecko w nauce, motywować i rozwijać jego mocne strony. Nasze warsztaty przyczyniają się do tego, że rodzicom żyje się zdecydowanie łatwiej.
  Rodzice otrzymują:
  pełną informację zwrotną na temat postępów dziecka na kursie;
  wskazówki do pracy w domu;
  informacje na temat indywidualnych preferencji dziecka i strategii uczenia się.

 • MOŻLIWOŚĆ ODRABIANA ZALEGŁYCH ZAJĘĆ

  W sytuacji kiedy dziecko nie może przybyć na zajęcia może je odrobić na bezpłatnych konsultacjach.

 • BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE

  Zapisy do naszej szkoły trwają przez cały rok. Organizujemy bezpłatne lekcje pokazowe, na których mogą się Państwo przekonać jak pracujemy.

 • PŁATNOŚCI

  Oferujemy dla każdego przyjazny, nieoprocentowany system ratalny.