„ZIMOWE PÓŁKOLONIE DETEKTYWÓW”

ZIMOWE PÓŁKOLONIE DETEKTYWÓW to półkolonie edukacyjne w formie gry fabularnej.

Detektywi Andande zmierzą się z wyzwaniem rozwikłania niewyjaśnionej tajemnicy. .

Codziennie czeka na nich wiele nowych wyzwań, zagadek i eksperymentów. Każdy Detektyw zdobędzie nowe sprawności i znajdzie odpowiedzi na wiele pytań.

GRA MIEJSKA – Gry miejskie to połączenie gier fabularnych i terenowych, z odrobiną zagadek logicznych i zadań sprawnościowych. Połączenie to stanowi prawdziwie wybuchową mieszankę zmieniając szare mury miasta w arenę tajemnic. Zdobywane po kolei wskazówki i rozwiązywane zadania zbliżają uczestników do wyjaśnienia zagadki. Gra zmusza też do zatrzymania się na chwilę w jednym miejscu, co sprzyja poznaniu jego historii. To również spełnianie marzeń z dzieciństwa, gdy każdy z nas chciał być jak detektyw Sherlock Holmes.

GRY PLANSZOWE – nasza Pracownia Detektywistyczna jest pełna niezwykłych gier planszowych, które rozwijają u dzieci umiejętność logicznego myślenia, tworzenia strategii działania, spostrzegawczości oraz refleksu.

EKSPERYMENTY NAUKOWE – wyposażeni w odpowiednie informacje i zaznajomieni z zasadami postępowania stworzymy własne, Detektywistyczne Laboratoria, w których wykonamy mnóstwo eksperymentów. Przygotujemy festiwal eksperymentów, podczas którego każdy wcieli się w rolę Detektywa zgłębiającego tajniki fizyki i chemii…

WARSZTATY TWORZENIA MYDEŁEK – podczas warsztatów dowiemy się, jak od podstaw stworzyć mydełko. Po warsztatach każdy Detektyw będzie miał niezapomniany prezent!

TEAM BUILDING – są to specjalnie dobrane zadania, mające na celu budowanie sprawnie działającego zespołu. Wszystkie gry i zabawy team buildingowe rozwijają umiejętności: współdziałania, komunikowania swoich potrzeb oraz kreatywnego myślenia.

GRY STRATEGICZNE I SPORTOWE – zagramy w ciekawe gry zręcznościowe i strategiczne. Gry, które zaprezentujemy, rozwijają logiczne myślenie, wyzwalają ducha zespołu i współdziałania. Zagramy też w podchody i gry terenowe na świeżym powietrzu..

TEIFOC – to hiszpańskie konstrukcyjne zabawki, które składają się z miniaturowych, ceramicznych cegiełek, wodorozcieńczalnego cementu, miseczek do przygotowania zaprawy, kielni oraz podkładów pod budynki i planów budowlanych. Pozwalają na tworzenie budowli bez żadnych ograniczeń. Puścimy wodze fantazji i zbudujemy m.in. domy i zamki.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ WIELKIM KONSTRUKTOREM – będziemy tworzyli modele m.in. maszyn i urządzeń. Poznamy różne techniki i style ozdabiania oraz wytwarzania przedmiotów i nieziemskich konstrukcji. Stworzymy liczne drewniane i kartonowe cuda – będziemy tworzyli modele m.in. poduszkowca, rakiety,

WARSZTATY TWÓRCZE I PLASTYCZNE – każdy Detektyw będzie ćwiczył swoją kreatywność na warsztatach m.in. tworzenia komiksu, Indeksu Detektywa, cyrkowych, dramowych, tworzenia biżuterii i wielu innych.

SCRAPBOOKING – to technika ozdabiania kartek okolicznościowych, pudełek, notesów za pomocą kolorowych stempli, koronek, gazet i innych materiałów. Każdy uczestnik ozdobi jeden większy przedmiot i stworzy własne kartki i zakładki. Zapewniamy wszystkie materiały… a jest w czym wybierać!

WIELKA GALA DETEKTYWÓW – w ostatni dzień naszej misji zorganizujemy Wielką Galę Detektywów. Zaprosimy rodziców i dziadków.

WYJŚCIE DO KINA LUB TEATRU – zaplanowaliśmy również wyjście do kina lub teatru. Obejrzymy ciekawy film lub spektakl teatralny.

Wiek uczestników: 5 – 12 lat (podział na grupy wiekowe)

Miejsce spotkań: Andande, ul. Chopina 39/6 Lublin

Godziny: 7:30 – 16:30 (Istnieje możliwość wcześniejszego przywożenia i późniejszego odbierania dziecka).

TERMIN I CENA
11.02 – 15.02.2019        590 zł

CZAS TRWANIA: zajęcia odbywają się przez 5 dni od poniedziałku do piątku.

CENA ZAWIERA: opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej w godz.: 7:30 – 16:30, bogaty program, ubezpieczenie NNW 5.000 zł , materiały, wodę mineralną na miejscu, bilety wstępu, obiad (dwudaniowy) + deser.

>RABAT: osobom, które brały już udział w półkoloniach Andande, przysługuje zniżka w wysokości 25 zł.

Co zabrać: ciapy, ubranie na zmianę, drugie śniadanie, wygodne i ciepłe buty, mały plecak, ciepłą kurtkę, czapkę, szalik i rękawiczki.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości